Webové stránky - webdesign a systém na míru...

Návrh celého projektu - tvorba webových stránek

Naším cílem je najít optimální řešení pro každého zákazníka. Každý projekt - webové stránky je proto tvořen individuálně a na míru konkrétním podmínkám. Společně vytvoříme návrh řešení struktury Vašich webových stránek. Díky našim zkušenostem v oboru, Vám můžeme výrazně pomoci s doladěním Vaší představy do fáze nejen funkčního a atraktivního, ale také komerčně úspěšného produktu, který díky SEO - optimalizaci pro vyhledávače získá odpovídající umístění ve výsledcích vyhledávání na nejpoužívanějších fulltextových vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.

Kompletní zpracování vizuální podoby

Po rozhovoru s klientem o jeho představě vytvoříme strukturu požadovaného webu. Pečlivě se zamyslíme nad propojením jednotlivých prvků a systémem ovládání celého webového řešení. Od toho se pak odvíjí i celý design a jednotlivé grafické prvky.
Na přání klienta vytvoříme návrhy budoucího webu v požadovaném počtu a úrovní zpracování. V předem dohodnutém termínu, tak může být připravena k prezentaci grafická podoba. Ta se pak dle přání klienta doladí k jeho absolutní spokojenosti.