Webdesignové studio - o nás

Webdesignové studio QWERTON FORMICA vzniklo počátkem roku 1999. Poskytujeme komplexní, profesionální služby na klíč v oblasti firemních internetových prezentací a systémů - webdesign, tvorba webových stránek, návrh a aplikace loga - logotypu společnosti, samozřejmostí je vlastní webhosting.

Jsme webdesignové studio, které uspokojí své zákazníky tvorbou jak kvalitních webových prezentací, tak náročných a rozsáhlých internetových řešeních (e-shopy, intranety). Jsme schopni zpracovat vše od grafických návrhů podoby webových stránek, flashových animací až po elektronické katalogy, obchody nebo firemní extranety. Samozřejmostí v dnešní době je precizní SEO - optimalizace pro vyhledávače.

Komplexní webová řešení nejsou jen na jedno použití. QWERTON FORMICA není pouze dodavatelem řešení, ale dlouhodobým partnerem zákazníka pro řešení jeho potřeb v oblasti internetu. Rozvíjíme s klienty dlouhodobé obchodní vztahy, implementujeme dlouhodobé strategie, které dále rozvíjíme a modernizujeme, poskytujeme plnohodnotnou technickou a klientskou podporu.

01 / 02